White Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

White Fórum

Vítame na našom fore
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Reklamy počas filmu

Goto down 
AutorSpráva
dodo_rk

dodo_rk


Počet príspevkov : 107
Age : 31
Registration date : 12.06.2007

Reklamy počas filmu Empty
OdoslaťPredmet: Reklamy počas filmu   Reklamy počas filmu Icon_minitimeUt jún 12, 2007 11:07 pm

Uvaha
V tejto práci by som vám rada opísala jednu z mojich veľkých záľub, a zároveň jednu z najväčších príčin môjho častého hnevu. Touto mojou záľubou je sledovanie televízie, a hlavne historických filmov. Ako všetci vieme, počas každého filmu, teda okrem tých, ktoré pozeráme na videu alebo z DVD, nás vyrušujú krátke, síce pestré a výrazné, ale nám sa často zdajúce zbytočné „filmíky“. Tí, ktorí sa tomu vraj trocha rozumejú, ich nazývajú reklamami.

Reklamy sú vraj dôležité, a bez nich by vraj televízie skrachovali. Toto nás, obyčajných „smrteľníkov“, samozrejme nezaujíma. Ale oni nie, nedajú si povedať. Ani sa nenazdáme a v tom najlepšom z filmu sa tam ozve známy zvuk a zaznie ešte známejšia a hlavne otravnejšia zvučka – REKLAMA.

Ono by to ani veľmi neprekážalo, keby to vždy nebolo o tom istom. Vždy sa nás vykukne nejaká milá tvárička, tváriaca sa veľmi múdro a snažiaca sa nám nanútiť nejaký čistiaci prostriedok, nejaké poistenie, žuvačky alebo niečo podobné. No proste otrava ako …

Takže môj názor na reklamu počas filmu už poznáte. Myslím, že nie som sama kto ich tak veľmi „zbožňuje“ ako ja.
Návrat hore Goto down
http://www.war4-um.fx.cz
 
Reklamy počas filmu
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
White Fórum :: Dizkusia :: Referáty (škola)-
Prejdi na: