White Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

White Fórum

Vítame na našom fore
 
DomovHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Denník princeznej

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Admin
Admin


Počet príspevkov : 145
Age : 31
Registration date : 12.06.2007

Denník princeznej Empty
OdoslaťPredmet: Denník princeznej   Denník princeznej Icon_minitimeSo jún 16, 2007 10:55 am

Hlavnou hrdinkou mojej najobľúbenejšej knihy je Mia Thermopolisová. Má 14 rokov a je celkom normálne dievča, ktoré žije so svojou matkou v New Yorku. Má síce kopec starostí, lebo ma plochú hruď, neposlušné vlasy myšacej farby a je na svoj vkus privysoká, no zato ma najlepšiu kamarátku Lilly Moscovitzovú, s ktorou sa pozná už od škôlky. Mia a jej matka Hellen žijú samé, až kým si Miin učiteľ algebry pán Gianny nepozve jej matku do školy, aby jej povedal že Mia nemá o tomto predmete ani šajnu, ale skončí to tým, že učiteľ pozve jej mamu na rande.

Mia je zúfalá. A tak jej mama daruje denník aby si doň zapisovala svoje pocity a zážitky s ktorými sa nedokáže nikomu zdôveriť. Denník sa stáva jej najvernejším priateľom. Zdôveruje sa mu so svojím obdivom k hviezde školy Joshovi Richterovi. Cíti k nemu veľkú náklonnosť, ale postupne zisťuje že nieje taký, ako si myslela, pretože keď zistí, že Mia je princezná, pozve ju na tanečnú party, ktorá sa koná v škole Alberta Einsteina, kde ju Josh využije aby sa dostal do novín.

Ďalej sa denníku zveruje o Michaelovi ktorý sa jej začína veľmi páčiť a je oveľa úžasnejší ako Josh.

Akoby nestačilo že jej mama chodí s jej učiteľom algebry, ale k tomu sa Mia jedného dňa dozvie, že jej ocko je knieža a ona princezná, následníčka trónu! A tak Mia začína chodiť ku jej starej mame na hodiny dvornej etikety. Aby sa naučila ako sa má správať ozajstná princezná. Keď jej už všetko začína liezť na nervy, zistí, že jej stará mama, a aj s jej ockom sa musia vrátiť naspäť do Genovie.

A tak Mia je šťastná, že celé prázdniny nemusí chodiť na hodiny dvornej etikety.
Návrat hore Goto down
https://white-4um.slovakforum.net
 
Denník princeznej
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
White Fórum :: Dizkusia :: Referáty (škola)-
Prejdi na: